RSS
środa, 09 czerwca 2010
Gdy mowa o budynku, którego przeznaczeniem będzie produkcja przemysłowa, należy pamiętać, że jego istotnym elementem konstrukcji jest podłoga przemysłowa. Tyczy się to wszystkich budynków mających charakter przemysłowy, a także magazynów.
niedziela, 06 czerwca 2010
Jeżeli zależy nam na tym, by nasza podłoga była bardzo wytrzymała warto zainteresować się tym, co oferują nam żywice epoksydowe. Jest to materiał niezwykle trwały, a przy tym łatwy w utrzymaniu czystości i w konserwacji. Jest to jedna z przyczyn, dla których podłogi epoksydowe często stosuje się w obiektach użytkowych, szkołach czy szpitalach. Coraz częściej podłogi z żywic epoksydowych goszczą w naszych domach, szczególnie, że stosunek jakość / wytrzymałość do ceny jest dosyć korzystny. Podłoga epoksydowa jest niezwykle odporna na uszkodzenia mechaniczne, zarysowania. Groźny może być dla niej tylko ogień (podpalenie).
czwartek, 03 czerwca 2010
Pomysł na nowoczesną i oryginalną podłogę to podłogi żywiczne. Dokładnie takie rozwiązanie planuję zastosować w naszym domku. Podłogę z żywicy epoksydowej możemy zastosować praktycznie wszędzie. Trzeba jednak pamiętać o tym, że mamy wiele różnych podłóg żywicznych i ich dobór powinien być odpowiedni do miejsca. Podłoga żywiczna nie jest także prosta do wykonania dla laika, dlatego trzeba układać ją z rozwagą, a najlepiej powierzyć to zadanie doświadczonej firmie.